HiKoki DV18DD-WRZ akkus ütvefúró-csavarozó (2 x 2.0 Ah Li-ion akkuval, Hitbox kofferben)
18 V, 55 Nm, 0-440/0-1700 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
DV18DD-WRZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Kivételesen könnyű és kompakt gép: kényelmesen és könnyen lehet dolgozni vele szűk térben és különféle pozícióban. Teljes hossza 170 mm, súlya 400 g-mal kevesebb, mint a korábbi modellé.
  • Gyors és erőteljes szénkefementes motor.
Szállítási terjedelem:
  • 2 x 2.0 Ah Li-ion akkumulátor
  • töltő
  • saruvédő
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Feszültség: 18 V
Nyomaték / kemény: 55 Nm
Nyomaték / lágy: 26 Nm
Üresjárati fordulatszám: 0-440 / 0-1700 ford./perc
Üresjárati ütésszám: 0-6600 / 0-25500 ütés/perc
Tokmányméret: 13 mm
Gépcsavar: 6 mm
Facsavar: 6 x 75 mm
Max. fúrási átmérő, lágyacél: 13 mm
Max. fúrási átmérő, fa: 36 mm
Max. fúrási átmérő, tégla: 13 mm
LED lámpa: van
Hosszúság: 170 mm